Zasklievanie balkónov

Zasklievanie balkónov a logii

Zasklievanie balkónov – rámový posuvný zasklievací systém z hliníkových profilov pre zasklenie lódžií a balkónov. Systém zaisťuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriaznivému počasiu, hluku, prachu a exhalácií.

zasklievanie balkónov, zasklenie logií

 

TECHNICKÝ POPIS

Sklo číre 4 mm, alebo podľa požiadaviek zákazníka. Tmavé, prípadne polykarbonát (lexan) celohliníkový pevný rám zasklenia – biely – farbený špeciálnou technológiou, vysoká stálosť farby, nehrdzavejúci. Iné farby podľa stupnice RAL na zákazku. Mohérové tesnenie zabezpečuje tichý dotyk a hladký posuv jednotlivých segmentov (skiel) tesnenie skla – špeciálne gumové ako sa používa pri plastových oknách. Vodiaca koľajnica hliníková – na posun 2-8 posuvných segmentov (skiel) v spodnej koľajnici sú vyrazené drenážne otvory pre odtekanie dažďovej vody a topiaceho snehu.

HLAVNÉ VÝHODY

Nenáročnosť na priestor (okná sa neodklápajú ku stenám) rýchla a bezpečná montáž bez použitia lešenia ľahké a rýchle ovládanie, bezúdržbovosť ochrana pred dažďom, vetrom, snehom a krupobitím teplota vzduchu v priestore lódžie a balkóna môže byť vyššia o 8-13 stupňov oproti vonkajšej teplote, spotreba energie sa zníži o 20% ochrana pred hlukom, proti vtáctvu, na prízemí aj so zámkom proti vlámaniu.

Zasklievanie balkónov

pozri fotogalériu